Terapia FACEMODELING®, ZOGA FACE®, Masaż KOBIDO, HADADO, OSHIN BIAN, KASSAJI, TAJSKI STÓP

FACEMODELING ® to autorska w pełni naturalna metoda modelowania i odmładzania twarzy. Jest kwintesencją wiedzy i tajników urody zebranych z wielu zakątków świata łącząc szereg unikalnych technik stymulujących odnowę estetyczną i biologiczną.
FACEMODELING ® to wielopłaszczyznowa terapia, które poprzez pracę na najgłębszych strukturach naszych tkanek i mięśni przywraca tkankom ich fizjologiczną harmonię co pozwala na uzyskanie widocznych efektów już po pierwszym zabiegu.
Doskonale sprawdza się jako wsparcie leczenia ortodontycznego, stomatologicznego, zabiegów z pogranicza medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej twarzy i piersi.

Jakich rezultatów można spodziewać się po terapii FACEMODELING ® ?

 • zmniejszenie lub pozbycie się zmarszczek mimicznych
 • zniwelowanie napięć mięśniowych
 • korekta kształtu i symetrii twarzy
 • podniesienie policzków
 • powiększenie warg i ich kolorytu
 • wydłużenie szyi i zniwelowanie zmarszczek poprzecznych
 • podciągnięcie brwi, a nawet powiększenie oczu
 • przywrócenie elastyczności, gładkości i kolorytu skóry
 • likwidacja „wdowiego garbu”
 • stymulacja kolagenu i elastyny
 • niwelowanie obrzęków i cieni pod oczami

Terapia twarzy FACEMODELING (90 minut) -300 złCENA PROMOCYJNA


Zoga Face Integration ® to autorska metoda Wojciecha Cackowskiego będąca częścią nurtu Zoga Movement skupiającego się na przywracaniu całemu ciału równowagi napięciowej i swobody relacji ślizgowych w ciele oraz zmiany sposobu organizacji układu mięśniowo-powięziowego wokół twarzy. Charakteryzuje się spektakularnym efektem odmładzającym, liftingującym i terapeutycznym.
Zadaniem terapeuty jest rozpoznanie obszaru zagęszczeń kolagenowych i restrykcji ruchu poszczególnych struktur anatomicznych względem siebie, a następnie poprzez manualne modelowanie twarzy i ciała przy pomocy technik manipulacji mięśni dokonuje normalizacji napięcia mięśniowo-powięziowego obszaru dekoltu, czepca i mięśni mimicznych. Terapeuta umożliwia przyjęcie ich naturalnej pozycji i przywrócenie właściwych funkcji struktur kostnych. Powoduje to przywrócenie prawidłowych ustawień twarzy, bardzo wyraźną poprawę symetrii, a na poziomie skóry – ujędrnienie, wygładzenie i odpowiednie napięcie. Przy regularnym korzystaniu z terapii Zoga Face Integration poprawia się także cała nasza sylwetka, korygują się skrzywienia i wady postawy.

Zabieg rewelacyjnie zmniejsza napięciowe bóle migrenowe, wygładza zmarszczki mimiczne oraz ujędrnia tkanki.

Terapia manualna ZOGA FACE INTEGRATION (90 minut) – 300 zł

Pakiet 5 terapii ZOGA FACE INTEGRATION – 1200zł


KOBIDO jest świetną opcją dla tych, którzy chcą mieć całkowitą relaksującą sesję połączoną ze spektakularnym efektem liftingu twarzy.
Ten starodawny japoński masaż działa nie tylko powierzchniowo, ale też w głębszych warstwach skóry, tkanki podskórnej, tłuszczu, powięzi, a także na poziomie mięśni. Uaktywnia nerwy twarzy zwiększając przepływ energii i prowadząc do naturalnego liftingu. Dzięki zróżnicowanej intensywności masowania zmniejsza się napięcie mięśni mimicznych – w rezultacie wygładzają się zmarszczki mimiczne jak kurze łapki w kącikach oczu. Aktywacja głębszych mięśni twarzy sprawia, że owal twarzy podnosi się – wzrasta produkcja kolagenu i elastyny w skórze poprawiając tym samym jej jędrność i napięcie. Ruch drenujący wspomaga odprowadzanie nadmiaru limfy z twarzy i likwiduje opuchliznę. Pobudzone zostaje krążenie, a skóra staje się lepiej dotleniona i odżywiona. Przy okazji osoba masowana wchodzi w stan głębokiego odprężenia doznając relaksu szyi, twarzy, karku i barków…

Masaż twarzy KOBIDO (90 minut) -250zł
Masaż twarzy KOBIDO z peelingiem i maską -300zł

Pakiet 5 masaży twarzy KOBIDO (90 minut) -1100zł
Pakiet 10 masaży twarzy KOBIDO (90 minut) -2200zł


HADADO to drugi stopień i bardziej rozwinięty KOBIDO.
Wykorzystane są bardziej zaawansowane techniki rozluźniania mięśniowo-powięziowego twarzy, szyi i klatki piersiowej oraz rozszerzone techniki drenażowe.
Przy masażu HADADO stosuje się techniki świadomej pracy z obszarem pasm liftingujących poprzez zaawansowane techniki nagarniania, rolowania, praca z obszarem łuków jarzmowych rozwijająca dotychczasowe możliwości modelowania twarzy.

Masaż twarzy HADADO – zaawansowany KOBIDO (90-120minut) -280zł

Pakiet 5 masaży twarzy HADADO -1200zł


KASSAJI to japońska technika masażu twarzy – rodzaj drenażu limfatycznego twarzy wykonywanego naturalnym kamieniem o specjalnym podłużnym kształcie.
Nie tylko drenuje, ale też rozluźnia mięśnie i wyjątkowo koi układ nerwowy. To zabieg wyjątkowo regenerujący i relaksujący. To również doskonała alternatywa dla osób z nadwrażliwą skórą, trądzikową, naczyniową, którym nie można stosować mocnych i bolesnych technik.
Masaż KASSAJI stymuluje układ limfatyczny, a charakterystyczne ruchy to uciskanie, lekkie drapanie i przesuwanie kamieniem skóry tak, aby zlikwidować obrzęki, poprawić ukrwienie i krążenie limfy. KASSAJI cieszy się w Japonii wielką popularnością. Zapewnia widoczne i niemal od razu odczuwalne długotrwałe efekty uzyskane przyjemnym sposobem.

Masaż twarzy KASSAJI (75 minut) -200zł
Masaż twarzy KASSAJI z peelingiem i maską -250zł

Pakiet 5 masaży twarzy KASSAJI -900zł


Oshin Bian to rytuał manualnego liftingu twarzy, połączony z mocą magicznych kamieni Bian, który można podzielić na etapy:

 • rozluźniający masaż twarzy i obręczy barkowej
 • manualna korekta estetyczna twarzy, szyi i dekoltu
 • lifting biustu
 • masaż pałeczkami z kamieni Bian (działąnie energetyczno- liftingujące). 

Masaż twarzy Oshin Bian250zł