Masaż KOBIDO i KASSAJI

KOBIDO jest świetną opcją dla tych, którzy chcą mieć całkowitą relaksującą sesję połączoną ze spektakularnym efektem liftingu twarzy.
Ten starodawny japoński masaż działa nie tylko powierzchniowo, ale też w głębszych warstwach skóry, tkanki podskórnej, tłuszczu, powięzi, a także na poziomie mięśni. Uaktywnia nerwy twarzy zwiększając przepływ energii i prowadząc do naturalnego liftingu. Dzięki zróżnicowanej intensywności masowania zmniejsza się napięcie mięśni mimicznych – w rezultacie wygładzają się zmarszczki mimiczne jak kurze łapki w kącikach oczu. Aktywacja głębszych mięśni twarzy sprawia, że owal twarzy podnosi się – wzrasta produkcja kolagenu i elastyny w skórze poprawiając tym samym jej jędrność i napięcie. Ruch drenujący wspomaga odprowadzanie nadmiaru limfy z twarzy i likwiduje opuchliznę. Pobudzone zostaje krążenie, a skóra staje się lepiej dotleniona i odżywiona. Przy okazji osoba masowana wchodzi w stan głębokiego odprężenia doznając relaksu szyi, twarzy, karku i barków…

Masaż twarzy KOBIDO – 200zł
Masaż twarzy KOBIDO z peelingiem i maską – 250zł

Pakiet 5 masaży twarzy KOBIDO – 1000zł (szósty masaż w prezencie)


KASSAJI to japońska technika masażu twarzy – rodzaj drenażu limfatycznego twarzy wykonywanego naturalnym kamieniem o specjalnym podłużnym kształcie.
Nie tylko drenuje, ale też rozluźnia mięśnie i wyjątkowo koi układ nerwowy. To zabieg wyjątkowo regenerujący i relaksujący. To również doskonała alternatywa dla osób z nadwrażliwą skórą, trądzikową, naczyniową, którym nie można stosować mocnych i bolesnych technik.
Masaż KASSAJI stymuluje układ limfatyczny, a charakterystyczne ruchy to uciskanie, lekkie drapanie i przesuwanie kamieniem skóry tak, aby zlikwidować obrzęki, poprawić ukrwienie i krążenie limfy. KASSAJI cieszy się w Japonii wielką popularnością. Zapewnia widoczne i niemal od razu odczuwalne długotrwałe efekty uzyskane przyjemnym sposobem.

Masaż twarzy KASSAJI – 160zł
Masaż twarzy KASSAJI z peelingiem i maską – 200zł

Pakiet 5 masaży twarzy KASSAJI -800zł (szósty masaż w prezencie)